Zarabianie w internecie , RevShare , Kryptowaluty

Proszę , obejrzyj ten film do końca i bardzo dokładnie .

Najprostsze metody na dochód w Internecie

Możliwości uzyskania dochodu przez Internet jest wiele. Skupimy się na najprostszej z nich, czyli na programach zwanych potocznie „RevShare”. Są to programy/platformy, które specjalizują się w działalności reklamowej w Internecie. Jak to robią?  – Wysyłają  Twoją stronę, którą reklamujesz, na inne strony reklamowe, co czyni Twoją ofertę widzialną przez szeroką publiczność. W ten sposób zdobyty ruch pomaga w polecaniu innych projektów, czy biznesów w które jesteśmy zaangażowani, poprawia naszą pozycję w Google lub po prostu daje nam większą oglądalność strony lub bloga.Kryptowaluty – W skrócie wydobywanie i zarabianie na ich kursie . Kryptowaluty , czyli internetowe pieniądze , za które można kupić prawdziwe już rzeczy i usługi.


Czy mogę wystartować bez wkładu własnego?

W zależności od platformy możemy zacząć bez żadnego wkładu. Znajdziesz tu zestawienie 2 programów typu Revshare w których aktualnie działam oraz dwie kryptowaluty , w które mocno inwestuję.  Najwięcej możliwości na darmowe zarabianie daje platforma FutureNet (w oparciu o którą działa FutureAdPro), bowiem dochód wynika z naszej aktywności na portalu społecznościowym. Trzeba jednak pamiętać, że najskuteczniejszą i zdecydowanie najszybszą metodą na zarobienie pieniędzy w tych systemach jest oczywiście wkład własny. Strategie działania dobierane są w zależności od tego kto jakimi środkami dysponuje oraz od tego co chce dzięki tym programom osiągnąć.

Jeśli chodzi o Kryptowaluty , to inwestujemy w tzw. maszynki do wydobywania danej waluty w kopalni kryptowalut , tam pracują one dla nas przez określony czas a pieniądze wpływają na nasz internetowy portfel. Tutaj musimy zainwestować własne pieniądze .


Skąd biorą się pieniądze?

Z reguły jest kilka źródeł dochodu, co daje programom tego typu dosyć dużą stabilność (przed włożeniem swoich pieniędzy należy te źródła dokładnie sprawdzić). Programy tego typu świadczą usługi reklamowe na całym świecie i dzielą się zyskami z użytkownikami DOBROWOLNIE. Oczywiście nikt nie daje tutaj żadnej gwarancji dochodu,  nie oszukujmy się, na ryzyko jesteś narażony w każdym biznesie. Pytanie tylko, czy o nim wiesz i je akceptujesz.


 

Kontakt do mnie – FN

Kontakt do mnie – FB