The Ads Team

TheAdsTeam to jeden z nowszych serwisów reklamowych revenue share. Rozpoczął swoją działalność 15 października 2016. Nie będę ukrywał, że bardzo podoba mi się struktura i założenia programu. Zakupiłem na tej platformie reklamowej paczki o wartości $1000 i postanowiłem poczekać z recenzją, aż upłyną 4 tygodnie od rozpoczęcia działania tego reva. Pierwszy miesiąc minął bez żadnych problemów, strona działa bez zarzutu, użytkowników ciągle przybywa (po 4 tygodniach ponad 14000), a kontakt z adminitratorami stoi na wysokim poziomie.

Kto stoi za TaT?

Właścicielami są Muhammad Azam (zobacz profil na facebooku) i Najam Ul Hassan (profil Najama). Obaj mieszkają w Londynie, a sama firma zarejestrowana jest w Dublinie w Irlandii. Pełny adres: Office 29 Clifton House, Fitzwilliam street lower, Dublin2

Tutaj można sprawdzić Rejestr firmy TheAdsTeam.

Obaj admini są bardzo transparentni i systematycznie pojawiają się na webinarach opowiadając o nowościach i kolejnych planach dotyczących The Ads Team.

Tutaj można zobaczyć kanał informacyjny TheAdsTeam na youtubie.

Jak wyglądają paczki i naliczenia w TheAdsTeam?

Mamy 3 rodzaje paczek:

  • $10 pracujące do 110%
  • $25 pracujące do 115%
  • $50 pracujące do 120%

Jak widać każdy rodzaj paczki charakteryzuje się innym zwrotem i maksymalnie może wynosić aż 120%. Jednorazowo można kupić 100 paczek i co ciekawe można kupować droższe pakiety reklamowe nie posiadając tańszych adpacków.  Również ograniczenie maksymalnej ilości paczek zostało nałożone nawet na paczki za $50 co uważam za bardzo dobre rozwiązanie.

Naliczenia paczek są zmienne i maksymalnie dla paczek za:

  • $10 wynoszą 2.5% dziennie
  • $25 wynoszą 2.25% dziennie
  • $50 wynoszą 2% dziennie

Nie ma tutaj konta typu repurchase/advertising budget – naliczenia księgowane są na głównym balansie w programie i możemy je od razu wypłacać lub dokupować kolejne paczki. Żeby otrzymać naliczenia w programie musimy spełnić tylko jeden wymóg – obejrzeć codziennie minimum 10 reklam w TheAdsTeam.

Oprócz adpacków możemy kupić reklamy banerowe, tekstowe, loginowe, traffic exchange, PPC ogólne i targetowane na konkretny kraj.

 

 

Jak można wypłacać pieniądze z programu?

Zyski jak w każdym revsharze nie są gwarantowane – dostajemy je gdy firma zarabia i ma nadwyżki finansowe, którymi dzieli się z użytkownikami.

Wypłata minimalna wynosi $10.

Maksymalna dzienna wypłata wynosi $300. Kolejna dobra decyzja administratorów – wprowadzenie tego ograniczenia uniemożliwia szybkie ogołocenie programu przez hackerów lub dużych promotorów..

Pieniądze możemy wypłacać na poniższe procesory płatnicze:

 

 

Jak wygląda program partnerski w The Ads Team?

Program rekomendacyjny składa się z 5 poziomów poleconych: 8%, 2%, 1%, 1%, 1%

Żeby otrzymać prowizję trzeba samemu posiadać minimum jeden pakiet reklamowy w programie. Otrzymanych prowizji od zakupów poleconych nie możemy od razu wypłacić z programu. Najpierw musimy kupić za nie adpacki i dopiero możemy wypłacić pieniądze gdy otrzymamy z nich naliczenia na konto w TaT. Świetny ruch ze strony adminów – pozwala to na dłuższy obieg pieniędzy w programie z czego skorzystają wszyscy użytkownicy tego programu.

Utworzono również bonusy z konkretnymi nagrodami rzeczowymi (patrz: poniższa grafika) dla osób z dużą ilością adpacków i osób poleconych tzw. Leadership Ranks:

 

Oprócz powyższych nagród wszyscy użytkownicy od poziomu Gold i wyżej dostaną się do Leadership Pool. 8% prowizji TaT ze sprzedaży wszystkich adpacków będzie dzielona i przyznawana osobom z Leadership Pool, co powinno zachęcić wszystkich do aktywnej promocji tej platformy reklamowej.

Czy są dodatkowe źródła finansowania tego revshera?

Oprócz sprzedaży usług reklamowych, TheAdsTeam posiada zewnętrzne kanały finansowania w postaci programów afiliacyjnych. W programie znajdują się linki obrazkowe reklamujące znane firmy i marki przenoszące do ich sklepów internetowych. Klikając w takie logo i dokonując zakupów na tych stronach – program TheAdsTeam otrzyma od nich zysk, który będzie dodany do revenue share i dzielony między aktywnych użytkowników zależnie od ilości posiadanych przez nich pakietów reklamowych. Sam robię zakupy na Amazonie najpierw wchodząc na TheAdsTeam, a potem klikam na logo amazona i przechodzę do zakupów..

Lista sklepów aktualnie współpracujących z TheAdsTeam w ramach programu partnerskiego:

 

 

Jak można się zarejestrować w programie TheAdsTeam ?

Klikając w poniższy baner przejdziesz od razu do rejestracji w programie:

 

Rejestracja w TheAdsTeam jest darmowa. Pamiętaj, że rejestrując się pode mną (sponsor: rkrzysiak) masz zapewnioną pomoc z mojej strony w tym programie. Wyjaśnie Ci jego strukturę i jak w nim działać, żeby zarobić..

Pamiętaj, że tak jak każdy biznes związany jest z ryzykiem, tak programy typu revshare nie są go pozbawione. Jeśli chcesz je ograniczyć to zapraszam do współpracy. Pomogę Ci zdywersyfikować Twoje środki, dzięki czemu będzie Ci łatwiej odnieść sukces. Zarabianie w internecie jest proste jeśli robisz to z odpowiednimi ludźmi.

DOŁĄCZ DO The Ads Team JUŻ TERAZ
Kontakt do mnie – FN
Kontakt do mnie – FB